Registrácia Zabudnuté heslo

FAQ

Otázka: Keď prispejem konkrétnou sumou, koľko reálne naozaj dostane žiadateľ projektu?

Odpoveď: Minimálne 90% prostriedkov. Zvyšná suma neslúži na naše obohatenie, ale tvorí administratívne poplatky pre banky, kartové systémy alebo operátorov.

Otázka: Keď chcem prispieť, musím sa registrovať?

Odpoveď: Nie. Registráciou si však vytvoríte vlastné konto, ktoré Vám umožní lepší prehľad vo vašich projektoch a v prípade, že chcete prispievať pravidelne alebo opätovne niekedy v budúcnosti zjednoduší Vám administráciu. 

Otázka: Ako viem, že projekty sú reálne?

Odpoveď: Pri niektorých projektoch uvidíte logo firmy alebo organizácie, kde bol pôvodne projekt poslaný. Predpokladáme, že ľudia, ktorí naozaj chcú podporiť svoj projekt, neposielajú svoje projekty veľkým firmám len tak a uvádzajú svoje konktaktné údaje, aby podporu naozaj dostali.

Žiadateľom umožňujeme navyše aj uverejňovať doplnkové informácie, fotografie alebo inú dokumentáciu, ktorá prispieva k zvyšovaniu kredibility ich projektu.

V prípade záujmu však môžeme za dodatočný poplatok overiť projekt o ktorý máte záujem.

Otázka: Ako viem, že mi niekto prispel na projekt?

Odpoveď: Systém "Záleží nám" Vám automaticky vygeneruje a pošle mail o čase a výške príspevku, ktorý ste obdržali.

Otázka: Ako si môžem vyberať peniaze, ktoré mi ľudia poslali na projekt?

Odpoveď: Peniaze dostanete vždy, keď sa vyzbiera celková suma peňazí na Váš projekt. Budú Vám pripísané na účet, ktorý ste uviedli pri registrácii Vášho projektu. V prípade, že máte záujem aj o posielanie priebežne vyzbieranej sumy, je to možné za poplatok. 

Otázka: Čo sa stane v prípade, že vyzbieraných prostriedkov bude viac ako si vyžaduje projekt (napríklad v rovnakom čase náhodne pošleme viacerí ľudia potrebnú sumu)? 

Odpoveď: Vaše peniaze budú pomáhať ako ste si želali. Poslali ste ich s úmyslom pomáhať a našou snahou je, aby sa dostali k tým, čo ich naozaj potrebujú. Sumu nad rámec žiadosti žiadateľa prerozdelíme na iné projekty podobného charakteru v kategórii alebo oblasti, v ktorej ste chceli prispieť. Nenecháme si ani cent.