Registrácia Zabudnuté heslo

O nás

Darcovský portál Záleží nám je aktivitou občianskeho združenia Záleží nám. Jeho úlohou je spájať tých, ktorí pomoc potrebujú, a ochotných ľudí a firmy, ktoré chcú pomáhať a meniť tak život na Slovensku k lepšiemu. Jeho snahou je, aby každý dobrý projekt našiel svojho darcu, aby každý človek v núdzi našiel pomoc, aby človek s dobrým nápadom našiel podporu. Ďakujeme všetkým, ktorým záleží na Slovensku a sú súčasťou tohto projektu.

 

PRIDAJ SA KU NÁM

 

Pridaj sa ako žiadateľ

Ak hľadáš pomoc v ťažkej životnej situácii, máš skvelý projekt pre svoju komunitu príp. výnimočný podnikateľský nápad, zaregistruj sa na našom portáli ako Žiadateľ.

Vo svojej žiadosti uveď maximum informácií o sebe a svojom projekte. Vytvorenú žiadosť môžeš zdieľať na sociálnych sieťach a medzi známymi, čím zabezpečíš vyššiu šancu na získanie podpory. OZ Záleží nám bude taktiež aktívne hľadať pomoc v tvojej situácii.

 

Pridaj sa ako darca

Ak veríš, že byť zodpovedný k prostrediu v ktorom žijeme je správne, a chceš pomôcť, zaregistruj sa na našom portáli ako Darca. Zaži aj ty ten pocit, keď tvoja pomoc zmení veci k lepšiemu.

 

Pridaj sa ako zodpovedná firma

Ak si zástupca firmy, ktorej záleží na živote ľudí na Slovensku, ozvi sa nám na info@zalezinam.sk  a určite nájdeme spôsob, ako spolupracovať.

 

Verejná zbierka

Na projekty publikované na darcovskom portáli má OZ Záleží nám schválenú verejnú zbierku Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky, sekciou verejnej správy, odborom všeobecnej vnútornej správy. Verejná zbierka má názov Záleží nám 2017, registrovaná je pod číslom 000-2017-022409. Verejná zbierka je vykonávaná na celom území Slovenskej republiky do 31.5.2018 zasielaním dobrovoľných prostriedkov na číslo osobitného účtu zbierky SK11 9952 0000 0021 0751 0966. Predbežnú správu zbierky predloží OZ ministerstvu vnútra do 31.8.2018. Záverečnú správu zbierky predloží OZ ministerstvu vnútra do 31.5.2019.