Registrácia Zabudnuté heslo

Podporte nás

Snahou občianskeho združenia Záleží nám je spraviť zo Slovenska krajšie miesto pre život. Zapojiť sa do našich aktivít a posilniť tak výsledky nášho úsilia môžete viacerými spôsobmi:
 
 

 

2%

Na čom Vám záleží?
 
 
Od roku 2017 sme prijímateľmi 2% z dane. Pridajte sa k našim priaznivcom a ukážte, že Vám záleží.
 
Údaje potrebné na poukázanie 2 % našej organizácii:
 
Obchodné meno/názov: OZ Záleží nám
Právna forma: občianske združenie
IČO: 42363110
Adresa/sídlo: Nezábudková 5, 821 01 Bratislava
 
 
Za rok 2017 sa nám podarilo cez 2 % vyzbierať 1 641,92 eur. Všetkým, ktorí sa rozhodli svoje 2 % darovať nášmu občianskemu združeniu, úprimne ďakujeme. Prostriedky budú použité v súlade so zákonom. 

 

Jednorazový alebo pravidelný finančný dar

Prispieť na činnosť našej organizácie môžete aj poskytnutím finančného daru v ľubovoľnej výške.
 
Údaje potrebné na poukázanie finančného daru našej organizácii:
 
Číslo účtu: SK11 0200 0000 0037 5402 8759
 
Poznámka: do poznámky prosím uveďte Vaše meno a emailovú adresu, radi sa Vám za Váš dar poďakujeme.
 

 

Nákup cez Dobromat

Pred Vašim nákupom cez ineternet navštívte stránku www.dobromat.sk. Svoj nákup začnite výberom Vášho obľúbeného obchodu a zadaním OZ Záleží nám, ktoré chcete svojim nákupom podporiť. Za každý Váš nákup cez Dobromat získa naše združenie príspevok v závislosti od výšky Vášho nákupu.
 

 

Finančná, prípadne materiálna podpora ľubovoľnej žiadosti o pomoc

Na našom portáli nájdete mnoho žiadostí o pomoc, ktoré sa uchádzajú o Vašu podporu. Ak Vám je niektorý z príbehov blízky a radi by ste finančne pomohli, spravte tak kliknutím na príbeh v časti „Podporiť projekt“. Ak by ste chceli žiadosť podporiť materiálne, ozvite sa nám na info@zalezinam.sk.
 

 

Šírenie povedomia o OZ Záleží nám

Finančná či materiálna pomoc nie sú jediné spôsoby ako nás môžte podporiť. Ceníme si každú jednu referenciu, pozitívny ohlas, like či share na našich sociálnych sieťach. Všetky novinky o našich aktivitách pravidelne pridávame na facebook, preto nás sledujte a majte vždy aktuálne informácie o projektoch, ktoré u nás prebiehajú.
 
 
Ak poznáte firmu, ktorá hľadá zaujímavý CSR projekt, dajte nám o nej vedieť. Radi pripravíme projekt šitý presne na potreby konkrétnej organizácie. O dobré nápady a spoľahlivú realizáciu o nás rozhodnie núdza nie je :)