Registrácia Zabudnuté heslo

Podpora činnosti OZ Záleží nám

OZ Záleží nám sa snaží prostredníctvom výnimočných projektov spraviť zo Slovenska krajšie miesto pre život. Na zabezpečenie denného fungovania potrebujeme aj Vašu podporu.

Žiadateľ:

OZ Záleží nám

ID projektu:

201700145

Oblasť: sponzoring - organizácie Lokalita: Všetky kraje - Všetky mestá Dátum platnosti projektu: 01.02.2018 - 01.02.2019

10,000.00 € celkovo potrebných 2,229.92 € získaných 0 € získaných inak 7,770.08 € ešte potrebných
22%
Podporiť projekt

Partner:

Partner: OZ Záleží nám

Popis projektu

Občianske združenie Záleží nám vzniklo, aby poskytlo podporu tam, kde je najviac potrebná.

Prvou oblasťou, v ktorej sa snažíme pomáhať, sú firmy.
Ročne prijme top 100 slovenských spoločností približne 100 000 žiadostí o pomoc, ku ktorým sa musí vyjadriť. Napriek ich veľkej snahe pomôcť však dokážu podporiť iba približne 10% z nich. Zvyšné žiadosti dostanú zamietavé stanovisko a práve preto vzniklo OZ Záleží nám. Na našom portáli združujeme všetky nepodporené projekty a pomáhame tak firmách v ich snahe podporiť čo najväčšie množstvo žiadateľov. Zároveň tak dávame projektom druhú šancu na získanie darcu. Portál je taktiež otvorený aj pre individuálnych žiadateľov a darcov. Našou snahou je, aby každý dobrý projekt na Slovensku našiel svojho darcu, aby každý človek v núdzi našiel pomoc a aby každý človek s dobrým nápadom získal podporu.


Druhou oblasťou, v ktorej sa snažíme pomáhať, sú sféry, kde sa pomoc ťažko dostáva a kde nie je systematická.
Spájame celé priemyselné odvetvia a z konkurentov v biznise robíme partnerov, aby mala pomoc čo najväčší dosah a význam.

Platí to aj v prípade projektu Vodičské preukazy pre deti z detských domovov, kde sa nám podarilo spojiť tri významné automobilky resp. ich nadácie, aby zabezpečili lepšiu budúcnosť pre mladých dospelých z detských domovov. Máme za sebou 2 ročníky tohto projektu, počas ktorých sme podporili zatiaľ 160 detí. S odhodlaním sa púšťame do ďalšieho ročníka.

V spolupráci s News and Media Holding a denníkom Plus Jeden Deň pomáhame ženám, ktoré sa ocitli v núdzi. V rámci projektu Plus pre ženy pre ne hľadáme finančnú podporu a spájame darcov so žiadateľkami, aby sa im dostala aj nevyhnutná materiálna pomoc. V projekte sme doteraz vyzbierali 16 243,50 eur pre 30 žien
z rôznych kútov Slovenska, ktoré majú ťažký osud, no rozhodli sa bojovať za lepšiu budúcnosť.

Na zabezpečenie fungovania občianskeho združenia potrebujeme ročne približne 10 000 eur. Ak sa Vám páčia naše aktivity, budeme radi, keď nás finančne podporíte ľubovoľnou sumou. Za všetky dary Vám úprimne ďakujeme a sľubujeme, že budú transparentne použité na dobrú vec.

Preposlanie projektu

Názov projektu:

Podpora činnosti OZ Záleží nám

Žiadateľ:

OZ Záleží nám

ID projektu: 201700145

* takto označené polia sú povinné

Otázka k projektu

Názov projektu:

Podpora činnosti OZ Záleží nám

Žiadateľ:

OZ Záleží nám

ID projektu: 201700145

* takto označené polia sú povinné

Nahlásiť projekt

Názov projektu:

Podpora činnosti OZ Záleží nám

Žiadateľ:

OZ Záleží nám

ID projektu: 201700145

* takto označené polia sú povinné